Muud teenused

Firmaüritused ja peod

Leian, et Sa ei peaks kunagi loobuma võimalusest tantsida, sest see, mida tants teeb, on maagiline. Minu ja Revalia Tantsukooli õpetajate koolitustel ja tantsutundides  on paranenud nii paarisuhted kui ka meeskonnavaim, nii juhtimisoskus kui ka oskus järgneda. „It takes two to tango“ – see kehtib nii era- kui ka tööelus.

Kui tahad oma sünnipäeva, peo, koolituse, seminari või meeskonnaürituse meeldejäävaks ja meeleolukaks muuta, siis kutsu meid külla! Õpime midagi uut, tantsime koos ja loome sündmuse, mis jääb meelde veel aastateks.

 

Peo etiketi loeng

“Tantsud tähtedega” saatest tuntud kohtunik Merle Klandorf räägib kõigest, mis peo juures oluline – kutsetest käitumise ja lauakommeteni. Loeng sobib hästi näiteks ettevõtete meeskonnapäevadele ja üritustele, sõpruskonna õhtule või niisama kogunemisele.

Etiketi ühe loengu ajaline pikkus on vastavalt soovile 60-90 min. Võimalik on tellida eraldi loenguid või loengusarja.

Pärast loengut on hea end ka füüsiliselt liigutada ja selleks pakun võimalust õppida seltskonnatantse.

Loengu tellimiseks kirjuta merle@tkrevalia.ee või helista +372 515 5826.

Tantsupidu

Meil on hästi vahva komme korraldada vähemalt kaks korda aastas (kevadel ja jõulude eel) Revalia Tantsukooli tantsupidu. See on õhtu täis parimat seltskonda ja meeleolukat elavat muusikat, mille järgi on võimalik tantsida kõiki neid tantse, mida kursustel õppinud oled.

Peolt ei puudu ka üllatuskülalised ja avatud on baar.

2024. aasta sügishooaja Revalia Tantsukooli kursuslaste tantsupidu toimub 6. detsembril Hüüru mõisas. 

Tekkis huvi?

Tegutseme mitmes erinevas asukohas ja seepärast on kõige lihtsam meiega ühendust saada täites allolev vorm, e-posti aadressil tkrevalia@tkrevalia.ee või telefonil 510 9493.
Esilehe kontaktvorm

Oled valmis alustama?

Jälgi meid

© 2024 Revalia Tantsukool