Tantsutunni riietus

Selleks, et inimesed end tantsutunnis igati mugavalt saaksid tunda, soovitame selga panna võimalikult hästi istuvad kergemat sorti rõivad. Tantsusaali võiks spordiriiete asemel valida pigem viisakamad vaba aja rõivad, samas arvestades, et tantsutunnis hakkab pigem soe.
Daamid võiksid kanda kas pükse või laiema lõikega seelikut/kleiti, milles on mugavam ka pikemaid samme astuda. Kitsas lühike seelik ei anna tantsusammudele piisavalt vabadust.
Meesterahva riietusena oleksid sobilikud vaba aja püksid ja särk.
Tantsutundi tulles ärge unustage vahetusjalanõusid! Tantsukingaks sobivad kõik võimalikult õhukese ja pehme tallaga (kannast kinnised) kingad, mis püsivad hästi jalas ja milles teil on mugav tantsusamme harjutada. Daamid võivad kasutada julgesti kontsakinga, juhul kui on harjumus kontstel käia. Spordijalanõud/tossud/tennised või muud kummise tallaga jalanõud tantsusaali ei sobi, kuna ei anna jalale piisavalt libisemist.
Kuna seltskonnatantse tantsides olen partneriga enamasti ka füüsiliselt lähedases kontaktis, siis ärgem unustagem, et hea parfüüm ja värske olek on tantsutunnis kindlasti omal kohal;)!